Zespół

Zespół InQubit to doświadczeni managerowie posiadający unikalną wiedzę w rozwoju szeregu przedsięwzięć na globalną skalę.

jordan

Rafał Brzoska

RBrzoska@inqubit.pl

Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl S.A., które rozwijał od początku ich działalności. Jako doświadczony manager stworzył ogólnopolską sieć dystrybucji bezadresowej i adresowej plasując Integer.pl jako lidera na rynku kolportażu w Polsce. Od kilku lat aktywnie rozwija sieć Paczkomatów® InPost oraz skutecznie rywalizuje z Poczta Polska na rynku przesyłek pocztowych. Poza rozwojem czołowej spółki giełdowej, prywatny inwestor w przedsięwzięcia technologiczny. Absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

block_twitter

jordan

Rafał Markiewicz

RMarkiewicz@inqubit.pl

CEO Inkubatora Technologicznego InQubit, będąc odpowiedzialnym za dostarczanie rozwiązań płatniczych dla klientów z sektora e-commerce na całym świecie oraz za inwestycje Paczkomaty® na terenie Europy i Azji. Doświadczony manager oraz inwestor z obszaru nowych technologii, zaangażowany w szereg projektów na skalę międzynarodową. Swoje doświadczenie zyskiwał jako konsultant finansowy, przeprowadzając analizy najlepszych podatkowych opcji dla inwestycji zagranicznych w Polsce. Pracował także jako Dyrektor Departamentu Fakturowania i Rozliczeń w Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Customer Service). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.


jordan

Andrzej Zając

AZajac@inqubit.pl

Założyciel oraz Akcjonariusz Grupy Midven S.A. notowanej na rynku NewConnect, działającej w obszarze inwestycji kapitałowych w segmencie nowych technologii. Swoje doświadczenie zyskiwał piastując m.in. stanowisko Managera Inwestycyjnego w Orkla Media ASA odpowiadając za inwestycje internetowe na poczet koncernu jak również realizował szereg przedsięwzięć internetowych od podstaw, rozwijając i sprzedając je wybranym inwestorom strategicznym. Doradzał uznanym polskim oraz zagranicznym firmom jak Wakacje.pl, Morele.net czy EU-Supply.com. Absolwent European University w Montreux (MBA) oraz Szkoły Głównej Handlowej.


jordan

Roseen Hadjiev

RHadjiev@inqubit.pl

Członek Zarządu Grupy Kapitałowej Integer.pl S.A., odpowiadający zarządzanie strategiczne, finansowe oraz międzynarodową ekspansję sieci Paczkomatów® InPost. Doświadczony inwestor kapitałowy, pełniący w przeszłości funkcję dyrektora zarządzającego funduszu PineBridge Investments (Central Europe), mając znaczący udział w finansowaniu takich firm jak: EasyPack Sp. z o.o., Work Service S.A. czy też Orange Romania i Orange Slovensko. Absolwent IESE Business School w Hiszpanii (MBA) oraz Amerykańskiego Uniwersytetu w Bułgarii. Biegle włada językiem angielskim, polskim, bułgarskim, porozumiewając się także w języku hiszpańskim i rosyjskim.